راهنمای ارسال سراسری

شرایط و روش‌های ارسال

راهنمای ارسال سراسری

شرایط ارسال کالا

مشتری گرامی ، با خرید آنلاین و آفلاین فروشگاه خانه زیبا کالاهای شما در سراسر ایران با بسته بندی مناسب و مطمئن ارسال خواهد شد.

تاریخ و ساعت ارسال کالا ازبوشهر در اسرع وقت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

ارسال کالا در استان  بوشهر:

ارسال  های درون استانی به دو روش ارسال با پست و پیک با انتخاب مشتری صورت می پذیرد.
هزینه ارسال به صورت پیش کرایه  بر عهده مشتری است.

در شهر برازجان و بوشهر چنانچه نیاز به فوریت در تحویل کالا دارید .کالا از طریق پیک ظرف 24 ساعت فقط با پرداخت هزینه (بر اساس آدرس بر عهده مشتری) امکان پذیر است . کالاهای ارسال شده با پیک و پست تا سقف 20 میلیون تومان تحت پوشش بیمه هستند.

پرداخت در محل

برای سفارشات بین 500 هزار تومان تا 30 میلیون تومان در برازجان و بوشهر (با پیک) امکان پرداخت در محل وجود دارد.

ارسال کالا به شهرستان‌ها 

روش 1 : ارسال پستی

در حال حاضر پست مطمئن ترین روش ارسال است و کالاها درشرایط معمول تقریبا ظرف سه روز کاری به دست شما خواهند رسید. پوشش خسارت پست تا مبلغ 20 میلیون تومان خواهد بود.

توجه: طبق قوانین شرکت پست ارسال کالاهایی با ابعاد یا وزن غیر معمول (مانند فون و…) از طریق پست امکان پذیر نیست، لذا این اقلام با تیپاکس، باربری و … ارسال می‌شوند و هزینه ارسال بر عهده خریداران محترم خواهد بود.

روش 2: ارسال تیپاکسی

در این روش کالاها بصورت سریع (اکسپرس) و از طریق تیپاکس و یا ماهکس (به انتخاب مشتری) ارسال می‌شوند و هزینه آن بر عهده مشتری است. پوشش خسارت تیپاکس تا مبلغ 30 میلیون تومان و ماهکس به مبلغ فاکتور خواهد بود.

روش 3: سرویس باربری

ارسال کالاها بنا به درخواست شما و یا الزام به دلیل حجم و وزن بالا از طریق باربری ارسال می شوند ،که هزینه ارسال با باربری به صورت پس کرایه  بر عهده مشتری است.

روش 4: ارسال هوایی

ارسال هوایی کالا سریع و مطمئن است، کالا از طریق فرودگاه برای شما ارسال خواهد شد . هزینه ارسال هوایی و مبلغ 30 هزار تومان ( از انبار تا فرودگاه ) بر عهده مشتری است. پوشش خسارت ارسال هوایی تا مبلغ 50 میلیون تومان خواهد بود.

تبصره 1:

مشتری گرامی لطفا موقع دریافت کالا حتما «در حضور مامور تحویل» از وجود کالای خود در بسته‌بندی اطیمنان حاصل کنید.

تبصره 2:

کالاهای ارسالی با پیک و پست تا سقف 20 میلیون تومان ، تیپاکیس 30 میلیون تومان و هوایی 50 میلیون تومان و ماهکس به مبلغ فاکتور تحت پوشش بیمه خسارت حمل و نقل می باشد .
و در صورت بروز هر حادثه پوشش خسارت وارده به کالاهای با ارزش بالاتر خارج از تعهدات این شرکت‌ها و نورنگار است.

هزینه ارسال کالاهای بازگشتی

هزینه بازگرداندن کالا در مواردی مانند ارسال کالای اشتباه یا دارای ایراد فنی تا 7 روز بر عهده فروشگاه خانه زیبا بوده و در صورتی که اشتباه در ثبت سفارش و انتخاب کالای اشتباه از سمت خریدار باشد، هزینه بازگشت کالا بر عهده مشتری است. 

 موارد نامتعارف

اگر در موارد نادر، بر اثر نوسان‌‏های بازار ارز یا اشتباه اپراتور در قیمت‌‏گذاری، سفارشی قابل تحویل نباشد، سفارش لغو شده و یا بر اساس قیمت جدید محاسبه خواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشکل در روند ارسال کالا، با شماره ۰9173735486 تماس حاصل فرمایید.

 

سوالات متداول

بسته من چه زمانی میرسد؟
آیا در روزهای تعطیل ارسال دارید؟
آیا کد پستی برای ارسال ضروری است؟
آیا ارسال رایگان است؟

سوالی دارید؟

ما کمکتون می‌کنم تا عاشق خانه خود عاشق شوید.

در اینجا، به شما دنیایی از اکسسوری‌ها و دکوراسیون‌های فانتزی ارائه می‌دهیم که می‌تواند خانه شما را زیباتر کند. هر چیزی از تزئینات دیواری گرفته تا دکوراسیون‌های پذیرایی و اتاق خواب در دسترس است. با استفاده از لوازم دکوری و اکسسوری‌های جذاب، می‌توانید فضای خود را جذاب، دلنشین و همیشگی کنید.

من به شما کمک خواهم کرد تا به دنبال موارد مورد نظر خود بگردید و در خانه خود یک هماهنگی زیبا آفرینید.